pizzeria pod strusiem

O Nas

Zamów do domu

TELEFON
71 343 43 23 lub 71 326 11 01

DZISIAJ

GODZINY ZAMÓWIEŃ
12.00-22.30

GODZINY OTWARCIA:

Pn 12.00-23.00
Wt 12.00-23.00
Śr 12.00-23.00
Cz 12.00-23.00
Pt 12.00-24.00
So 12.00-24.00
Nd 12.00-23.00

Zarezerwuj stolik

REZERWACJA STOLIKA

Pod Strusiem pizza & ristorante to unikalne miejsce w sercu Wrocławia inspirowane aborygeńskimi jaskiniami. Oryginalny wystrój wnętrz i ciepłe oświetlenie pozwalają odciąć się od ulicznego zgiełku i zrelaksować przy dźwiękach nastrojowej muzyki.
Schodząc pod ziemię będziesz mógł zakosztować jedynej takiej we Wrocławiu autorskiej pizzy oraz wykwintnych dań przygotowanych z myślą o najbardziej wymagających klientach. W naszej karcie znajdziesz potrawy z różnych krańców świata, które podbiły serca Polaków i na stałe zagościły w repertuarze serwowanych w naszym kraju dań.

slow food

Nasze dania przygotowujemy zgodnie z zasadami slow food, wyłącznie ze świeżych składników i bez dodatku sztucznych polepszaczy smaku. Każde zamówienie realizujemy z myślą o indywidualnym kliencie tak aby wyszedł najedzony i zadowolony. U nas zjesz pysznie i zdrowo, przyjdź i przekonaj się o wysokiej jakości serwowanych dań. Gwarantujemy, że każdy smakosz znajdzie coś dla siebie.

restauracja pod strusiem

W naszej restauracji pracują zaangażowani młodzi ludzie, którzy tworzą atmosferę miejsca. Do swoich obowiązków podchodzą z pasją, starannością i uśmiechem zatem możesz być pewny obsługi na wysokim poziomie. Nasi kucharze to doświadczeni pracownicy, którzy wciąż zaskakują nas pomysłami na nowe, nietuzinkowe dania. W naszym menu lunchowym co tydzień znajdziecie zupełnie nowe propozycje potraw, które dają wyraz kreatywności naszych kucharzy.

pracuj z nami

Jeżeli jesteś zaangażowaną i chętną do pracy osobą koniecznie skontaktuj się z nami! Do współpracy poszukujemy pozytywnych i pełnych energii ludzi, którzy nie boją się wyzwań
i ze starannością wykonują powierzone zadania. Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie klientów i tego samego oczekujemy od Ciebie. Zatrudniamy kucharzy, piekarzy, kelnerów i dostawców – przyjdź i dowiedź się więcej!

Osoby zainteresowane pracą w naszej restauracji prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres mailowy praca@podstrusiem.pl.

boogie hostel

strony internetowe wrocław

przeprowadzki wrocław

redds